AKCESORIA OGRODZENIOWE

AKCESORIA OGRODZENIOWE

Centerbox
Jednolita spójna konstrukcja mieszcząca w sobie 3 najważniejsze elementy ogrodzenia. Górna część to miejsce na domofon/wiedo domofon
Środkowa część to skrzynka na listy
Dolna część to miejsce połączeń obwodów automatyki z łatwym dostępem dla serwisanta.

LAMPY LED
Produkt, opracowany i opatentowany przez naszą firmę, jest bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnych zakończeń słupków takich jak koperty, stożki czy zaślepki. Lampy LED w szczególności polecamy stosować jako zakończenia słupków bramowych i furtkowych. W ofercie znajdują się lampy LED na słupki o profilach od 80x80 do 140x140 mm.

SKRZYNKA NA LISTY TYP 8
Duża skrzynka na listy mocowana do przęsła dedykowana do Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych. W komplecie ze skrzynką znajdują się listwy mocujące.

SKRZYNKA NA LISTY TYP 7
Skrzynka na listy mocowana do przęsła dedykowana do Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych. W komplecie ze skrzynką znajdują się listwy mocujące.

SKRZYNKA NA LISTY TYP 3
Duża skrzynka na listy dedykowana do Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych. Jest to skrzynka dwustronna, bez uchwytów, do osadzenia w przęśle.

UCHWYT MONTAZOWY ALUMINIOWY 25x25/15x15
Stalowy uchwyt montazowy dedykowany do montażu przęseł Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych wykonanych z profili 25x25/15x15 mm. Uchwyt umożliwia montaż przęseł równiez do słupków ustawionych pod skosem.

UCHWYT MONTAŻOWY STALOWY 50x30/20x20
Stalowy uchwyt montazowy dedykowany do montażu przęseł Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych wykonanych z profili 50x30/20x20 mm.

SYSTEM PANELOWY
OBEJMA STARTOWA - Element mocujący panel do pierwszego lub ostatniego słupka.
OBEJMA POŚREDNIA - Służy do zamocowania paneli do słupka po obu jego stronach w układzie wzdłużnym.
OBEJMA NAROŻNA - Element mocujący panel do słupka narożnego w układzie kątowym.
AWOCLIP - Klips pomocniczy służący do montażu paneli ogrodzeniowych do ram i słupków. Wykonany ze stali nierdzewnej oraz malowany proszkowo.
PŁYTA COKOŁOWA GŁADKA - Służy do szybkiego montażu ogrodzeń przy użyciu gotowych elementów betonowych wykonanych z betonu klasy B-20. Płyty posiadają podwójne zbrojenie.
UCHWYT STALOWY DO PŁYTY COKOŁKOWEJ - Uchwyt stalowy ocynkowany służy do mocowania betonowych płyt cokołowych o szerokości 4 cm do słupków okrągłych. Może być stosowany jako uchwyt początkowy, pośredni lub narożny.

SYSTEM SIATKOWY
KAPTUREK - Zabezpieczenie słupka ogrodzeniowego przed działaniem czynników atmosferycznych. Wykonany z mrozoodpornego i termoplastycznego tworzywa PVC.
NASADKA - Element gwarantujący solidne ,trwałe i estetyczne połączenie słupków podporowych z pośrednimi i narożnymi. Wykonany ze stopu aluminium.
PRZELOTKA - Element mocujący drut naciągowy do słupka pośredniego. Wykonany z mrozoodpornego tworzywa sztucznego. Wyposażony w stalowy, ocynkowany trzpień rozporowy, stabilizujący położenie drutu naciągowego.
OPASKA - Element umożliwiający połączenie napinacza i nasadki ze słupkiem pośrednim i narożnym. Wykonany ze stali nierdzewnej, powlekany poliestrem.
NAPINACZ - Służy do napinania drutu naciągowego, mocowany do słupka za pomocą opaski i śruby mocującej. Rolka napinacza wykonana jest jako odlew staliwny.
ŚRUBA MOCUJĄCA - Śruba mocująca pręt sprężający, wykonana ze stali nierdzewnej lub ocynkowana. Wyposażona w dwie nakrętki kontrujące i podkładki.
DRUT NACIĄGOWY/MONTAŻOWY - Drut naciągowy służy do mocowania siatki plecionej. Wykonany z drutu ocynkowanego powlekanego PVC . (1) naciągowy 2.7/4.0 mm, (2) mocujący 1.0/1.6 mm. Konfekcjonowane (1): 65, 125, 250m; (2): 30m
CZEŚĆ POMOCNICZA - Umożliwia montaż dwustronny słupka podporowego i napinacza na jednej rzędnej wysokości. Wykonana ze stali nierdzewnej.
PRĘT SPRĘŻAJĄCY - Element umożliwiający zamontowanie siatki plecionej do słupków narożnych. Wykonany z drutu dn= 8mm, ocynkowany i powlekany.
PŁYTA COKOŁOWA GŁADKA - Służy do szybkiego montażu ogrodzeń przy użyciu gotowych elementów betonowych wykonanych z betonu klasy B-20. Płyty posiadają podwójne zbrojenie.
UCHWYT STALOWY PLYTY COKOŁOWEJ - Uchwyt stalowy ocynkowany służy do mocowania betonowych płyt cokołowych o szerokości 4 cm do słupków okrągłych. Może być stosowany jako uchwyt początkowy, pośredni lub narożny.

WITOBUD s.c
Borówno, ul. Gdańska 9
86-022 Dobrcz